Neděle, 4 prosince, 2022
spot_img
spot_img
- Komerční sdělení -spot_img

Redakční výběr

Prana na cestách

prAna je kalifornská značka oblečení, která se specializuje na to, co se dnes nazývá eco-conscious active wear. Pravděpodobně ji znáš, pokud se věnuješ józe nebo lezení, to byly jejich domény hlavně v začátcích firmy v hlubokých 90. letech. Postupně se jejich zaměření rozšířilo a nyní produkuje širokou škálu stylového oblečení určeného na každodenní aktivity, turistiku i cestování. Od ekologicky zodpovědných výrobců pro ekologicky uvědomělé nositele.

Klasikou od prAna jsou jejich Stretch Zion Pants. Už je to pár dekád, co prAna vyvinula svoji první funkční tkaninu a nazvala ji podle národního parku Zion. Jde o odolnou a pružnou nylonovou látku s přídavkem elastanu. Řekneš si, že nylon, to bude taková umělotina, a i když se Monte Carlo v šusťácích docela dá, ty už máš přeci jen jiné nároky. V tomto případě můžeš být bez obav. Moderní technologie z něj vytváří látku, která je lehká, prodyšná a pohodlná, nemačká se a velmi rychle schne. Navíc je vybavena úpravou, která odpuzuje vodu a ochranným faktorem proti slunečnímu záření.

Pokud tě spíš přesvědčí osobní zkušenosti recenzentů, nabízíme jednu z cestovatelského blogu: Ostřílený cestovatel píše: Mám asi 18 různých párů cestovních kalhot roztroušených mezi adresami ve dvou zemích a dvakrát tolik cestovních triček. V poslední době jsem si balení značně zjednodušil tím, že cca polovina z věcí, které nosím s sebou, je od prAny. Jejich kalhoty patří mezi nejuniverzálnější položky, které mám, protože je lze bez problémů využít na túru, do ulic města nebo na konferenci. Díky takovým multifunkčním kouskům se dokážeš sbalit nalehko i při různorodém programu.

Ke kalhotám se hodí košile – pokud máš v oblibě klasické káro, máme pro tebe flanelku ze 100% bavlny Asylum Flannel nebo Mikael Shirt a pokud preferuješ jednobarevné, mrkni se na praktickou košili ze směsi bavlny a konopí Lenny Overshirt. Cestovatelská klasika v safari stylu s velkými náprsními kapsami a rolovatelnými rukávy se jmenuje Citadel Long Sleeve. Písková barva dodá tvému ​​outfitu dobrodružný feeling jako z Indiana Jonese.

  Cestování po Česku: Jižní Morava na kole

Takže jestli už přemýšlíš, že prolomíš lockdown a vrhneš se na cesty, vyber si nějaký fajnový kousek zde.

- Komerční sdělení -spot_img

Latest Posts

- Reklama -spot_img

Nepropásněte

- Komerční sdělení -spot_img