Pondělí, 5 prosince, 2022
spot_img
spot_img
- Komerční sdělení -spot_img

Redakční výběr

Zahradní stany

Svatby pod širým nebem se těší stále větší popularitě. Samotná příroda nabízí nejkrásnější lokalitu. Svatební obřad je nezapomenutelným momentem nejen pro novomanželský pár ale i svatebčany.

Myslete na počasí se zahradními stany

Počasí se může změnit z hodiny na hodinu a proto je nejdůležitějším faktorem pro plánování svatby venku. Co však v případě, že se objeví ten nejhorší klimatický scénář, kdy se sluneční počasí najednou změní na zamračený den a hrozí bouřky? Nebo co když pálí slunce příliš horko a nesnesitelné teplo vás najednou vyčerpává? Buďte na nepředvídatelnost počasí připraveni! Zahradní stany s nůžkovým mechanismem nejen zaujmou svým elegantním designem ale také poskytnou místo kde se můžete skrýt před nástrahami počasí. Zde však je třeba zajistit si kvalitní, pevný a stabilní stan a ne takový který vám při menším vánku odletí na konec republiky. A právě proto potřebujete profesionální a značkový stan BRIMO.

Zahradní stan BRIMO odolá povětrnostním vlivům až do 70 km / hod. Robustní konstrukce z oceli nebo eloxovaného hliníku přesvědčí svou pevností. O stabilitu se stará pevný, šestihranný profil. Stan rozložíte tak rychle že jednoduchostí manipulace a ať už složení nebo rozložení zůstanete uneseni. Zvýší vám tak čas na přípravu výzdoby, zasedacího pořádku a všechny důležité činnosti pro přípravu dokonalé svatby. Zahradní stany je možné pořídit v 8 barvách. Většinou volí svatební agentury při této příležitosti bílé stany. Ale co tak originální potisk stanu se zlatými nebo stříbrnými ornamenty? Stanu můžete dát prostřednictvím potisku svatební nádech a velkolepost. Jednoduché nápisy a loga potiskneme nažehlovací technikou a taktéž se zabýváme výrobou sublimačního potisku. Tato technologie je ideální pro celopotisk detailních a mnohobarevných motivů. Na rozdíl od nažehlovací metody při níž se potisk nežehlí na látku, sublimace je aplikována přímo do látky. Svatebčanů můžete překvapit i takovým originálním zastřešením. Zahradní stany BRIMO jsou nejen elegantním a decentním doplňkem každé svatby ale i prevence a dokonalý úkryt před nepředvídatelnými vlivy počasí.

  4 výhody profesionální úklidové služby a proč ji potřebuje každá firma
- Komerční sdělení -spot_img

Latest Posts

- Reklama -spot_img

Nepropásněte

- Komerční sdělení -spot_img