Neděle, 4 prosince, 2022
spot_img
spot_img
- Komerční sdělení -spot_img

Redakční výběr

Vestavné spotřebiče jsou trendy, jaký si vyberete vy?

Kuchyně je srdcem domova a dnes se kromě funkčnosti hodně dbá také na její design. A součástí designově vyladěných kuchyní bývají téměř vždy vestavné spotřebiče. Nebavíme se přitom pouze o troubě či myčce. Vestavěná může být třeba vinotéka.

Současným designovým trendem je rozhodně minimalismus. Jsou lidé, kteří si nechávají vypracovat třeba návrh rustikální kuchyně, a do některých interiérů se tento styl hodí skutečně nejvíce. Obecně však kuchyním vládnou jednoduché čisté linie, bílá nebo naopak černá barva. Jednoduchost samozřejmě podporují právě vestavné spotřebiče.

Čistá kuchyně, spotřebiče kryté dvířky

Vestavné spotřebiče nejsou vynikající pouze při volbě minimalistického stylu. I u zmiňované rustikální kuchyně by volně stojící spotřebiče mohly působit rušivým dojmem. V případě, že máte kuchyň ve stylu 60. let, retro spotřebič v pastelových barvách jistě budete chtít vystavit, jinak je ovšem praktické schovat ho za dvířka v barvě kuchyňské linky.

Sjednocenost, čisté linie. To všechno přináší vestavné spotřebiče. Další velkou výhodou je ovšem možnost rozmístit spotřebiče prakticky libovolně. Vestavné mikrovlnné trouby mohou být ve výši očí, varnou desku klidně dáte jinam než přímo nad troubu. Moderní varné desky ani nemají plotýnky, jedná se o celistvou plochu, která sama pozná, kde stojí hrnec. Nad ní je samozřejmostí instalace vestavné digestoře. Mezera mezi sporákem a pracovní deskou, do níž padají drobky, se stane minulostí.

Vestavné spotřebiče všeho druhu

Vestavné trouby či mikrovlnné trouby jsou poměrně běžnou záležitostí, ale co taková vestavná vinotéka či mrazák? Dnešní kuchyně jsou nabité moderními spotřebiči a pomocníky usnadňujícími život. Myslete na ně, nebo ještě lépe – nechte návrh kuchyně na odbornících, kteří na ně budou myslet za vás.

  Vhodná střecha může být třeba z plechu
- Komerční sdělení -spot_img

Latest Posts

- Reklama -spot_img

Nepropásněte

- Komerční sdělení -spot_img