Neděle, 4 prosince, 2022
spot_img
spot_img
- Komerční sdělení -spot_img

Redakční výběr

Otevřený prostor v interiérovém designu

Otevřeným prostorem v bydlení máme na mysli především prostornou kuchyň spojenou s jídelnou, mnohdy bývá propojena i s obývacím pokojem. Někdo je zastáncem samostatné kuchyně a jídelny, kdy se všechny kuchařské dovednosti odehrávají v jedné, maximálně dvou místnostech. V dnešním moderním světě bydlení je propojení místností na místě, interiér působí vzdušně a při zvolení toho správného nábytku a doplňků můžete vytvořit domov snů.

Obývací pokoj – zóna odpočinku

Každý z nás obývací pokoj využívá hlavně k relaxaci. Pohodlně se usadíme v prostorné sedací soupravě nebo křesle a užíváme si odpočinek v podobě čtení oblíbené knihy nebo sledování filmu. Pro televizi je vhodné vybrat praktické TV stolky, které mohou být v různých barevných variantách, lesku či matu, na nožkách nebo závěsné. V tomto případě je třeba brát zřetel na velikost a váhu televize. Moderním trendem je mít veškerý nábytek a dekorace zavěšené na zdi, protože usnadní práci nejen při úklidu, ale celkově prostor působí uspořádaným dojmem.

Jídelna – místo pro setkání

V případě, že se rozhodnete mít jídelnu spojenou s kuchyní i obývacím pokojem, pohrajte si s designem jídelního nábytku. Jedním z typů jsou i barové židle u kuchyňského ostrůvku. Může se to zdát jako něco neobvyklého, ale členové rodiny si mohou vychutnat rychlou svačinu a přitom s vámi vést debatu, zatímco vy připravujete pozdější večeři. Jednoduše také můžete pořídit jídelní set, který barevně sladíte s interiérem nebo vybrat židle a stůl zvlášť. Tady si můžete doslova hrát s barvami a typem židlí. V otevřeném prostoru se perfektně vyjme velký stůl, obdélníkový nebo oválný. Židle mohou být čalouněné nebo dřevěné a do čela stolu zvolte židlokřesla, které dodají na originalitě. Tento styl není moc používaný, ale designéři si na něm zakládají. Do středu stolu položte například malou vázu se suchým kvítím a svíčku. Stůl zbytečně nevyužívejte jako odkládací plochu pro zbytečnosti. Mělo by na něm být čisto a především by nemělo nic překážet, aby na sebe všichni viděli.

  Umíte se o svou deku/peřinu rozdělit?
- Komerční sdělení -spot_img

Latest Posts

- Reklama -spot_img

Nepropásněte

- Komerční sdělení -spot_img