Neděle, 4 prosince, 2022
spot_img
spot_img
- Komerční sdělení -spot_img

Redakční výběr

KT MetSteel je spolehlivý dodavatel hutního materiálu

V současné době je poměrně složité navázat spolupráci se spolehlivou strojírenskou společností, která by vám zajišťovala pravidelnou dodávku hutního materiálu. Pokud si tedy zakládáte na férovém jednání, pestré nabídce služeb a produktů i profesionálním přístupu, obraťte se na KT MetSteel. Pod daným obchodním názvem se skrývá strojírenská obchodní společnost s vlastním výrobním zázemím.

V případě, že sháníte hutní materiál ve Valašském Meziříčí, KT MetSteel je správnou volbou. Vzhledem k tomu, že strojírenská společnost má své výrobní zázemí, nemusí se obracet na další dodavatele služeb. Zkrátka si všechno provede sama, čímž šetří spoustu času i peněz konečným zákazníkům.

Flexibilní reakce na individuální požadavky

Vlastní výrobní kapacity mají obrovské výhody, protože zkušený tým pracovníků je schopen okamžitě reagovat na specifické požadavky zákazníků. Jelikož má KT MetSteel i rozsáhlý vozový park, který se neustále rozrůstá, zajistí vám dokonce i přepravu na místo určení. Hutní materiál tak budete mít včas.

KT MetSteel si zakládá na dlouhodobých a pevných vztazích, a proto své zákazníky bere jako partnery, nikoliv jen jako odběratele služeb a materiálu.

Hutní materiál

Co se týče hutního materiálu, do dané skupiny patří nerezová ocel, konstrukční ocel, ale i ocel nástrojová. Dále pak si můžete objednat slitiny hliníku, mědi, mosazi a bronzu. V případě, že budete mít zájem, je možné požádat i o dodávku speciálních slitin a odlitků.

Jestliže je ve vašem hledáčku nerezová ocel, jsou v nabídce výpalky, trubky bezešvé a svařované, trubky čtvercové a obdélníkové, nerezová síta, potrubní uložení či kruhové tyče. Samozřejmě vás potěší i skutečnost, že k materiálům dostanete i standardně cert.3.1 a na vyžádání jsou schopni zajistit i cert.3.2.

  Založení trustu, jak probíhá a k čemu trusty slouží
- Komerční sdělení -spot_img

Latest Posts

- Reklama -spot_img

Nepropásněte

- Komerční sdělení -spot_img