Neděle, 4 prosince, 2022
spot_img
spot_img
- Komerční sdělení -spot_img

Redakční výběr

Kde sehnat náhradní díly na starší velká auta a traktory?

V minulém století se náhradní díly sháněly po známých. V 21. století stačí sednout k počítači a najít si díl na internetu. Pak si v klidu porovnáte, kde ho mají nejlevnější, kde jsou schopni vám ho rychle dodat a odtamtud objednáte. Tedy aspoň takhle to funguje v případě, kdy potřebujete náhradní díl na nějaké modernější vozidlo. Jenže co když sháníte díly na starou Škodovku nebo Zetor?

Pak je potřeba se zaměřit na specializovaného prodejce. Těch, kteří mají náhradní díly Zetor 25 nebo na jiné staré traktory, už zase tolik není.

Prodejce se specializací na vozy tuzemské výroby

Jednou z firem, které tyto díly prodávají, je společnost BVM s.r.o. Funguje již od roku 1993 a kromě prodeje dílů zajišťuje také opravy. Specializuje se na vozy tuzemské výroby, konkrétně na značky ZETOR, KAROSA, TATRA, AVIA, DESTA, LIAZ a další. Postupně jsou zařazovány díly na zahraniční nákladní vozidla, zemědělskou a stavební techniku. Nabídka českých dílů je však stále větší. Seženete u nich vše, ať už vás zajímají tlumiče, zubové čerpadlo nebo třeba spojky.

Jelikož ve firmě pracují lidé, kteří náhradním dílům doopravdy rozumí, nemusíte se strachovat, zda zvládnete vybrat ten správný náhradní díl. Zkušení pracovníci vám rádi odborně poradí, samozřejmě zdarma.

Nebojte se repasovaných dílů

Jedno je jisté. Náhradní díly Škoda 1203 a pro další vozidla, která se už opravdu dlouhou dobu nevyrábí, nebudou dostupné donekonečna. Jejich dostupnost je horší a horší, častokrát je problém sehnat nové díly. Řešením jsou díly repasované, těch se vůbec nebojte. Jde o díly, které byly vyjmuty z vozidel, prošly kontrolou, případně byly opraveny, aby byly zase v perfektním stavu. Třeba i zubová čerpadla se dají sehnat repasovaná. Za dobrou cenu a ve vynikající kvalitě je pořídíte právě u BVM.

  7 důvodů, proč je pizza tolik oblíbená
- Komerční sdělení -spot_img

Latest Posts

- Reklama -spot_img

Nepropásněte

- Komerční sdělení -spot_img