Neděle, 4 prosince, 2022
spot_img
spot_img
- Komerční sdělení -spot_img

Redakční výběr

Přijďte zažít nezapomenutelnou svatbu či firemní večírek na farmu Michael

Farma Michael není žádnou novinkou, jde o objekt s historií, který dříve chátral. Vše se ale změnilo v době, kdy se farmy ujal správný majitel, který dodal objektu aktuální vzhled. A jestli se rekonstrukce povedla? O tom není žádný pochyb, zkuste se přesvědčit sami. Pořádají se tu svatby, různé firemní akce, narozeniny a další oslavy. Přijďte si užít nezapomenutelné chvíle nejen na samotnou farmu, ale také na rozsáhlé pastviny, polnosti a další, které byly upraveny tak, aby návštěvníkům poskytovaly útočiště před zraky zvědavých lidí a nezapomenutelnou zábavu.

Firemní akce se soukromím

Pokud hledáte objekt, který byste mohli mít pouze pro sebe a své zaměstnance, bude farma Michael to správné místo. Celý objekt budete mít jen a pouze pro sebe. Dopřát si můžete jedinečný klid, ale i pohodu a dechberoucí okolí, které taktéž náleží k farmě. Dle spokojených zákazníků, kteří místo již navštívili, zde vládne jiný svět, klid, bezpečí a harmonie. Farma totiž stojí na tvrzi, která dokáže zajistit klid a oddělení od okolí. V případě, že připravujete firemní večírky či cokoli jiného, farma bude skvěle zvoleným místem.

A na co se tu můžete těšit? Na špičkovou gastronomii, která potěší každého milovníka jídla. Oběd či večeři vám připraví profesionální kuchaři, kteří získali zkušenosti v nejlepších restauracích Evropy a někteří i v USA. Nečekejte ale nejnovější kulinářské zajímavosti dnešní doby. V jídelníčku zde najdete takové jídlo, které spadá do konceptu farmy. Navíc maso a další dobroty nejsou dovezené z Polska, pochází ze zdejší farmy nebo jejího blízkého okolí. Pochutnejte si na kachně, krůtě, selátku, ale klidně i rybě z místního rybníku. Jídlo je tu opravdu famózní a v roce 2015 si objekt získal ocenění Farma roku a v roce 2017 Svatební místo roku.

  Jak zařídit dlouhý a úzký pokoj tak, aby vypadal útulně?

Nezapomenutelná svatba

Z důvodu nezapomenutelného klidu a soukromí, vyhledalo farmu mnoho známých osobností. Například pilot Formule F1, ale také Taťána Kuchařová a další. Nádhernou a nezapomenutelnou svatbu tu můžete zažít i vy. Svatba v přírodě vždy bude jedinečná, klidná a budete na ni vzpomínat celý život, o to se postará samo prostředí, ale i zaměstnanci farmy. Z pohledu pohodlnosti, odpočinku a peněz, bude svatba na klíč výhodou

- Komerční sdělení -spot_img

Latest Posts

- Reklama -spot_img

Nepropásněte

- Komerční sdělení -spot_img