Pondělí, 2 října, 2023
spot_img
spot_img
- Komerční sdělení -spot_img

Redakční výběr

Když už práce nebaví – vyměňte ji!

Dnešní doba trhu práce přeje. Krize, která před pár lety zuřila, je zažehnána, otevírají se pracovní pozice, které byly z úsporných důvodů pozastaveny či rušeny a lidé mají větší volnost ve vybírání toho, co vlastně chtějí dělat. Pracovních pozic je velká spousta, stačí jen vybrat tu správnou, která vás bude bavit a je to hotovo. Na změnu zaměstnání totiž není nikdy pozdě, zvláště, pokud vás práce, ve které aktuálně jste, nebaví a je to jen zdroj peněz. Bavte se v práci, mějte jí rádi a posuňte se někam, kam jste vždycky chtěli. 

Krize mě zahnala do fabriky

„Jako kreativní konzultantka jsem dělala věci, které mě bavily. Často jsem stála u eventů, řešila, jaký večírek nebo akci naplánujeme, jezdila jsem na výstavy, konference, cestovala kvůli zakázkám, které přicházely ze zahraničí. Milovala jsem to, byla jsem v jednom kole, ale po škole mi to nevadilo. Hezky jsem vydělávala a jen díky práci jsem se podívala několikrát do Francie, Německa, Itálie a podobně. Když však propukla v pracovním odvětví krize, tušila jsem, že pozice, jako je ta moje, půjde ke dnu mezi prvními. A taky, že jo. Začalo to omezováním pracovních cest a po čtyřech měsících jsem musela z práce odejít. Jelikož jsem žila sama, musela jsem platit nájem. Nakonec jsem našla práci v místní fabrice. U “pásu “povzdechne si paní Martina.

„Nebylo zbytí, ve firmě jsem časem povýšila na vedoucí, ale nebavilo mě to. Po krizi jsem přemýšlela, co dělat, zůstat ve fabrice jsem nechtěla. Kreativní konzultantka jsem už taky nechtěla být, protože jsem už měla manžela a plánovali jsme rodinu, od které bych neodjížděla ráda. Nabídka nové práce na portálu Personalistka.cz mi přišla pod ruku při brouzdání internetem. Tam jsem našla nakonec novou práci a dělám asistentku v nákupním oddělení, uplatnila jsem zde svou kreativitu a jsem konečně šťastná. Změna v podobě nového zaměstnání přišla v pravý čas“ uzavírá sympatická Martina.

  Jak funguje elektromotor

Pracovní portál Personalistka.cz patří mezi dlouholeté partnery pro zveřejňování pracovních nabídek a volných pracovních míst. Nabídky portálu najdete také v největším vyhledávači práce Jobsi.cz. Sledujte nové nabídky inzerce práce i na sociální síti Facebook/Personalistka.cz.

123jobs

123jobs recenze

123 jobs recenze zkušenosti

- Komerční sdělení -spot_img

Latest Posts

- Reklama -spot_img

Nepropásněte

- Komerční sdělení -spot_img