Neděle, 4 prosince, 2022
spot_img
spot_img
- Komerční sdělení -spot_img

Redakční výběr

Lvem Salónů může být každý

V dnešní době se gentlemanství vrací do módy a s tím i starý pojem „Lev Salónů“. A víte vůbec, kdo to je? Lev Salónů je starý pojem pro gentlemana, jsou v nich ale malé rozdíly. Lev Salónů totiž nemá žádné mantinely a ničím se neřídí, je zkrátka sám sebou.

Záliba každého Lva Salónů je se o sebe starat. Základem jsou bezpochyby kvalitní pánské doplňky. Dále se pravý Lev Salónů neobejde bez péče o vlasy, tak i péče o vousy. V dnešním článku ti proto představíme základní potřeby každého Lva Salónů.

Správné módní doplňky

Ikdyž by se neměl Lev Salónů ničím řídit a je přesně takovým, jakým chce být, pánské módní doplňky k němu bezpochyby patří. Ať už vyráží na svatební událost, či na sešlost s kamarády, je vždy stylovým. K tomu mu pomůže například pánský náramek z pravých minerálů. Stejně tak i kožené doplňky, jako je například kvalitní opasek nebo kožená dolarovka. O kvalitní peněžence se říká, že reprezentuje osobnost svého majitele, neměla by se proto podceňovat. Na svatbě se Lev Salónů neobejde bez dřevěného nebo koženého motýlka či manžetových knoflíčků. Vyberte si svůj stylový doplněk a dodejte si sebevědomí. 

  Odolný a dobře dostupný, to je jaspis
- Komerční sdělení -spot_img

Latest Posts

- Reklama -spot_img

Nepropásněte

- Komerční sdělení -spot_img